У Нижніх Сірогозах російські окупанти відкрили автостанцію, що вже працювала

Російські окупанти повідомили про те, що в Нижніх Сірогозах Генічеського району на Херсонщині «більше двох років» не працювала місцева автостанція. Вони прозвітували про її «відкриття», а також про запуск «аж» двох автобусних маршрутів. При цьому вартість проїзду для пасажирів буде в рази більшою, ніж до російської окупації. Сюжет про «розвиток» автобусних перевезень у Нижніх Сірогозах вийшов на окупаційному телеканалі «Таврия», передає Центр журналістських розслідувань. 

Як розповів директор так званого «ГБУ Херсонской области «Херсонтранс», колаборант Микола Остюченко, на автостанції Нижніх Сірогоз буде проходити «аж» два автобусні маршрути – на Генічеськ/Чонгар і Мелітополь. Вартість квитків на проїзд у межах Херсонської області оголосили на рівні від 300 до 600 рублів. Тоді як до приходу російської окупації автобусом від Нижніх Сірогоз до Генічеська можна було проїхати за 140 гривень.

«Заява про те, що в нас більше двох років не працювала автостанція – абсолютна брехня. В Нижніх Сірогозах діяло два потужних автопідприємства. Вони серйозно оновили свій автопарк і обслуговували не лише наше селище, а й сусідню Іванівську, Горностаївську та інші громади. Кілька разів на день вони їздили до Херсона, а також до Генічеська, Мелітополя, Запоріжжя, були й приміські рейси по території нашої громади. Також наші автоперевізники взяли в оренду і розвивали автостанцію в Іванівці», – розповіли ЦЖР мешканці Нижніх Сірогоз.

Очолив окупаційне підприємство «Херсонтранс» зрадник з Криму Остюченко Микола Миколайович. Він громадянин України, який в 2014 році на півострові отримав російське громадянство. З 2015 року він очолював окупаційне підприємство «Кримтролейбус», а перед повномасштабним вторгненням Росії в Україну працював «заступником начальника» автостанції «Ялта». Події в Нижніх Сірогозах для окупаційних ЗМІ останнім часом активно коментує не місцевий гауляйтер, колаборант Петро Збаровський, а його «заступник» Вячєслав Джовна.

«Ми раніше ніколи його на території своєї громади не бачили. Люди припускають, що він приїхав з Росії і є головним «смотрящім» за Нижніми Сірогозами від російської влади», – говорять місцеві мешканці.

Загалом у гауляйтера Нижніх Сірогоз три заступники. Перший «заступник» Вячєслав Джовна. Другий – колишній військовий з Криму, а третій – ексзаступник голови Нижньосірогозької громади, начальник відділу містобудування, архітектури, капітального будівництва, інфраструктури та контролю за утриманням елементів благоустрою Нижньосірогозької селищної ради Дашковський Сергій Вікторович.