У Великій Олександрівці на Херсонщині відновив роботу стаціонарний сервісний центр МВС

У Великій Олександрівці 13 квітня відкрився новий стаціонарний сервісний центр МВС. Старе приміщення установи було зруйноване під час російської окупації. Про це повідомили в головному сервісному центрі МВС.

Нова адреса центру: вул. Міліційна, 32. Старе приміщення державної установи було за адресою вул. Братська, 14 Б, воно було зруйноване під час окупації росіянами. Тому за час після звільнення Великої Олександрівки Збройними силами України було знайдено нове приміщення завдяки співпраці сервісних центрів МВС, місцевої влади та бізнесу.

“Відкриття сервісного центру МВС №6542 на Херсонщині – це важливий маркер деокупації. Україна повертає якісний державний сервіс до Великоолександрівської громади”, – зазначив на відкритті заступник начальника Головного сервісного центру МВС.

Із 24 січня 2023 року тут почав надавати послуги мобільний сервісний центр МВС. Варто нагадати, що з початку березня минулого року селище міського типу Велика Олександрівка та села Великоолександрівської громади були окуповані російськими військами.

“Одразу після деокупації, як тільки це стало можливим, до Великої Олександрівки було направлено мобільний сервісний центр МВС. Ми розуміли, що людям важливо відновити втрачені через війну документи. А на початку взагалі було важливо зарядити телефон від генератора та вийти на зв’язок завдяки Starlink. За перші три місяці було проведено 176 реєстраційних операцій з транспортними засобами та здійснено обмін чи відновлення 241 посвідчення водія”, – розпвів Володимир Баранець.

У сервісному центрі МВС №6542 зараз можна отримати такі послуги:

  • обмін чи відновлення посвідчення водія;
  • відновлення свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
  • вибракування транспортного засобу (якщо він постраждав від війни і не підлягає відновленню для керування дорогами загального користування);
  • всі інші види реєстраційних дій з транспортними засобами;
  • замовлення індивідуальних номерних знаків;
  • видача довідок і витягів з Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Графік роботи сервісного центру МВС №6542 такий же, як і звичний графік всіх сервісних центрів МВС по Україні:

  • вівторок-п’ятниця: з 8:00 до 17:00;
  • субота: з 8:00 до 15:45;
  • неділя, понеділок: вихідні.

Всі послуги з реєстрації транспортного засобу можна отримувати в одній локації, оскільки Експертна служба МВС здійснює дослідження транспортних засобів на місці. В приміщенні поряд є відділення АТ «Укрпошта», де можна сплатити за бланкову продукцію, номерні знаки та адміністративні послуги. Мобільний сервісний центр МВС відтепер має можливість виїхати в інші громади правобережжя Херсонщини. Як тільки буде запит від місцевих на реєстраційні дії з транспортними засобами або відновлення посвідчення водія.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном: (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Facebook.