В Херсоні у військовій частині ЗСУ, ймовірно, знищили російського топофіцера

На цій базі з окупантами, яку знищили ЗСУ в Херсоні, міг загинути чи отримати поранення полковник Росгвардії Олександр Нечипуренко. Про це повідомляє Inform Napalm.

“Зазвичай цей полковник заходив на свої сторінки в соцмережах щодня, але востаннє він був у VK вчора вночі, в 01:57, що опосередковано може вказувати на деякі проблеми у полковника. Сподіваємось, що рашист вже на концерті у Кобзона, а якщо ще живий, то певно не має часу сидіти в VK, бо на базі Росгвардії “бавовна””, – йдеться в повідомленні.

Нечипуренко – заступник начальника управління Росгвардії Республіки Інгушетія. За даними InformNapalm, він керував окупаційними поліцейськими підрозділами РФ на півдні України в Запорізькій області. Зокрема, Нечипуренко разом з колаборанткою Юлією Чичеріною зривав український прапор в Енергодарі.

Однією із зон відповідальності роботи полковника була організація блок-постів на окупованій території Запорізької області. Під його керівництвом процвітало насильство, мародерство, знущання з мирних українців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *