В Херсонській області Мінреінтеграції посилює заходи з інформування населення щодо мінної безпеки

На Херсонщині Мінреінтеграції посилює заходи з інформування населення щодо мінної безпеки. Про це Мінреінтеграції повідомило на своєму Telegram-каналі.
Заходи з інформування населення щодо ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами, обговорювались під час зустрічі представників Мінреінтеграції та Херсонської ОВА.

“Представник Мінреінтеграції передав Херсонській ОВА дві тисячі роздаткових матеріалів для інформування населення з мінної безпеки. А також – учнівські зошити та банери для шкіл звільнених районів області. Відповідно до бази даних Мінреінтеграції щодо обліку постраждалих від мін і невибухнувших боєприпасів, Херсонська область залишається однією з найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами територій України. З початку року тут зафіксовано 28 інцидентів, пов’язаних з підривами цивільних на російських мінах і нерозірваних боєприпасах. Внаслідок цих інцидентів постраждали 43 особи, з них 17 людей загинули, а інші – дістали поранення”, – йдеться в повідомленні Мінреінтеграції.

Мінреінтеграції в межах роботи Координаційного штабу з питань деокупованих територій проводить постійну роз’яснювальну роботу з метою ознайомлення населення звільнених територій з ризиками, пов’язаними з вибухонебезпечними предметами.