В Києві відбувся благодійний концерт, який організували херсонці

В Києві відбувся благодійний концерт “Розстріляна весна”, організаторкою якого стала артистка херсонського театру Олександра Тарновська. Про благодійний концерт та її учасників дізнавалось Суспільне.

“Розстріляна весна” – це слова з вірша херсонської поетеси та волонтерки Тетяни Князевої. Українських військових на передовій жінка підтримує багато років.

“Я співпрацюю з військовими, допомагаю їм чим можу. Ведеться велика робота з добробатами, майже всі хлопці знаходяться на передовій”, – говорить Тетяна Князєва.

За словами організаторки заходу, заслуженої артистки України Олександри Тарновської, ідею проведення підтримали херсонські артисти та митці, які взяли участь у концерті. Серед них – народні артисти України Олена Галл-Савальська та Віктор Гурба, музиканти Олег Голдаковський та Інна Кисельникова.

“Тут у Києві є актори, які готові були підтримати ідею проведення заходу. От я і подумала – а чому б не зробити це? Мені так хотілося, щоб херсонці на декілька хвилин перенеслися в наш південний, мирний, щасливий довоєнний час”, – розповіла Олександра Тарновська.

Олена Галл-Савальська приїхала до Києва на один день аби знятися у документальному фільмі, але затрималась аби підтримати херсонців.

“Ми хочемо нагадати, що йде війна. І ми всі не вдома. І ми дуже хочемо повернутися в наш рідний Херсон”, – каже Олена Галл-Савальська.

Під час концерту також відбулась прем’єра пісні “Херсонщина – це Україна” на підтримку жителів тимчасово окупованого Росією лівобережжя Херсонщини.

“Подібні заходи необхідні, адже всі дуже сумують за рідним містом, за життям до війни, відвідуванням концертів та театрів. Я під час заходу не могла стримувати свої емоції”, –  розповіла херсонка Ксенія Мойсіна.

Під час концерту глядачі могли зробити добровільні пожертви на тепловізор для військових на південному напрямку. На заході зібрали майже десять тисяч гривень.