В Охматдиті прооперували хлопця з Херсонщини, який отримав осколкове поранення під час російських обстрілів

В Охматдиті прооперували 13-річний хлопця з Херсонщини, який отримав осколкове поранення під час російських обстрілів. Про це повідомила Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» на своїй сторінці в Facebook.

13-річний Іван постраждав під час чергового обстрілу російською армією Херсонщини. За мить до трагедії хлопчик вийшов на подвір’я, тоді ж – у сусідній дім влучили російські снаряди, уламками яких поранило юнака. Іван потрапив до Херсонської лікарні з осколковим пораненням. Через декілька днів хлопця направили до столичного Охматдиту, де він проходив лікування у відділенні ортопедії та травматології.

“Внаслідок військових дій російської армії в Україні, Іван отримав мінно-вибухову травму лівого надпліччя. В Охматдиті він був оглянутий педіатром, хірургом, травматологом, клінічно обстежений. Також ми провели КТ, після чого госпіталізували до відділення ортопедії і травматології для подальшого лікування. У нашій лікарні Івану провели успішну операцію з вилучення уламка з області лівої лопатки”, – пояснює лікар ортопед-травматолог Доляницький Микола Михайлович.

Юнак разом з родиною мешкає в селі на Херсонщині. У їхнє подвір’я неодноразово влучали російські снаряди, тому будинок частково зруйнований, не має дверей та вікон. Зараз сім’я живе в сусідському домі, який зазнав не таких критичних руйнувань. Проте через регулярні обстріли та постійну небезпеку родина вимушена шукати прихисток в іншому місці.