Вдерлись додому і вивезли: на Херсонщині окупанти вкрали чоловіка

На Херсонщині окупанти вкрали чоловіка, побоюючись, що той причетний до кримськотатарського збройного формування. 5 червня о 22:00 у смт. Новоолексіївка Генічеського району окупантами було проведено незаконне проникнення та обшук у будинку сім’ї Долгополових.
Долгополова Мамеда Миколайовича, 1990 року народження, вивезли в невідомому напрямку. Про це повідомляють  на сторінці Кримськотатарського ресурсного центру. Місце знаходження Долгополова Мамеда залишається не відомим досі.
За попередньою інформацією, російські силовики затримали Долгополова Мамеда і звинувачують у причетності до батальйону ім. Номана Челебіджіхана.

Довідка:

Добровольче кримськотатарське збройне формування, створення якого розпочалось на початку 2016 року під час блокади на адміністративному кордоні з окупованим Кримом, назване на честь Номана Челебіджіхана — кримськотатарського політика і громадського діяча, першого Голови уряду Кримської Народної Республіки, організатора I Курултаю кримськотатарського народу, першого муфтія мусульман Криму, Литви, Польщі, Білорусі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *