Верещук розповіла, куди можна евакуюватись херсонцям

Херсонців просять безкоштовно евакуюватись у більш безпечні регіони. Про це написала віцепрем’єрка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
“Звертаюсь до херсонців. Зокрема, до вразливих категорій громадян: жінок з дітьми, літніх, хворих і маломобільних. З урахуванням складної безпекової ситуації в місті та проблем з інфраструктурою, ви можете евакуюватися на зимовий період до більш безпечних регіонів країни. Уряд пропонує безкоштовну евакуацію до Кривого Рогу, Миколаєва та Одеси, з можливим подальшим переміщенням на Кіровоградщину, Хмельниччину чи до західних регіонів України, – написала Верещук на своїй сторінці у Фейсбуці.
Вона додала, що буде забезпечено безплатне проживання у прихистках, гуманітарна допомога, харчування, медична підтримка. Також буде надано допомогу в оформленні довідки ВПО та відповідну грошову допомогу від держави та міжнародних організацій.
Повідомити про бажання евакуюватися можна декількома способами:
▪️записатися особисто в «Пункті незламності», який розташовано на центральній площі Свободи в місті Херсон;
▪️зателефонувати на гарячу лінію Херсонської ОВА за телефоном: (066) 637-49-85 або ж написати у месенджери Viber, Telegram, Signal, WhatsApp на номер: (098) 176-16-98;
▪️повідомити в чат-бот волонтерської організації Helping to leave: https://t.me/helpingtoleave_bot;
Також можна звернутися на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48. Або скористатися чат-бото