Від метеоролога до військового – шлях херсонця, який захищає країну

Вже понад рік триває повномасштабна війна Росії в Україні. Весь цей час надійним щитом українців були і залишаються славетні та героїчні Збройні сили України. До війська йдуть представники різних мирних професій. Як йдеться на сайті Херсонського державного університету, у лавах Збройних Сил наразі перебувають понад 30 студентів, декілька викладачів та співробітників, а також багато випускників. Один з них – випускник факультету біології, географії та екології Євген Бобров. Під час його відпустки Пресцентру ХДУ пощастило поспілкуватись із захисником.

Євген до війни працював начальником метеорологічної станції у Миколаївській області. До ЗСУ потрапив у лютому 2022 року, ще до повномасштабного вторгнення. Саме бригада, у якій служив Євген, зустріла російські війська в Олешківських пісках.

Що для Вас було найважче на війні?

«Найважче було відступати з рідної Херсонщини і бачити питання в очах звичайних людей: куди і на кого ви нас полишаєте? А коли вже після звільнення ми знов були на Херсонщині, до нас прийшли місцеві з прапорами і дякували, що повернулися і звільнили від російських окупантів. В такі моменти розумієш, що ти не даремно пішов захищати свою країну», – говорить військовий.

Євген розповів, що великого значення у його житті набуло навчання саме у Херсонському державному університеті. Він і досі підтримує зв’язок та спілкується з викладачами і одногрупниками.

«Саме Херсонський державний університет дав мені шлях у подальше життя. І тому вибір навчального закладу для мого сина був – однозначним», – наголосив Євген.

Розповів наш співрозмовник й про те, чим планує займатися після війни. Звісно, трохи відпочити, а потім з новими силами повернутися до мирного життя, працювати та розбудовувати рідну Херсонщину.