Військові РФ на Херсонщині обороняються та тероризують людей обстрілами

На Херсонщині російські військові передислоковуються, обороняються та посилюють контрбатарейну боротьбу. Обстрілюючи населені пункти області, окупанти тероризують мирних людей. Про це пише Суспільне посилаючись на слова керівниці об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталії Гуменюк в ефірі загальнонаціонального марафону заявила 

Армія РФ обстрілює населені пункти Херсонщини, для того, щоб тероризувати мирних людей.

“Обстрілів Херсонщини за кількістю стало більше, але вони не такі результативні. Вони б’ють по об‘єктах житлових, соціальної інфраструктури, тобто, росіяни не зосереджені на боротьбі проти Сил оборони. Це класичний тероризм проти людей, щоб створити напруження серед місцевого населення”, – розповіла Наталія Гуменюк.

Сили оборони результативно працюють по транспортно-логістичним шляхам, внаслідок чого, окупанти не можуть повноцінно використовувати дороги. Тому вилучають у людей все, що бачать, зокрема човни та автомобілі.

“Військові РФ обороняються, тероризують людей під тимчасовою російською окупацією на лівому березі, крадуть плавзасоби та автотранспорт, бо не мають підтягування тих ресурсів, на які розраховували самі”, – каже Гуменюк.

Також на Херсонщині українські авіаційні війська продовжують завдавати удари по районах зосередження російських військ на лівому березі. Натомість російська армія не припиняє обстрілювати медичні заклади, житлові будинки та заклади освіти тимчасово окупованих Росією населених пунктів лівобережжя Херсонщини.