Військовий лікар приземлив російський дрон-камікадзе

Про це розказали в Міністерстві оборони України, на своїй сторінці в Facebook. 

З травня військовослужбовець Олександр з позивним “Док” обороняє Україну на південному напрямку. Рідне селище чоловіка росіяни окупували ще з початку повномасштабного вторгнення. Два десятки російських блокпостів він з родиною перетнув, щоб виїхати з рідної Херсонщини. А вже наступного дня був у військкоматі. “Док” став для своїх побратимів справжнім талісманом. Річ у тім, що з моменту його призначення на посаду у підрозділі не було жодних втрат, навіть у найгарячіші моменти обходилося без “300-х”.

“Я, певно, щасливець, бо як ще пояснити те, що нас стільки разів обстрілювали, ворожі ракети розбивали техніку, але дивом всі залишалися цілими та неушкодженими. Тільки-но десь стає гарячіше, мене відправляють в інший підрозділ. Приїжджаю і теж все обходиться. Чи то за мною по п’ятах ходить фортуна, чи то ангел охоронець. Я військовий лікар і маю рятувати життя, натомість на моєму медичному фронті доводиться лікувати застуди та інші хронічні захворювання, що особливо дають про себе знати з першими морозами”, – бідкається медик.

Один з епізодів бойової роботи для начальника медичної служби став особливо пам‘ятним.

“Я стояв черговим по підрозділу, аж тут почув характерний звук “мопедів”. Часу не гаяли, на пікап встановили великокаліберний кулемет. Я зголосився поїхати як автоматник у парі з кулеметником розрахунку. Відкрили вогонь, і вже за лічені секунди дрон різко пішов вгору, а потім спікірував вниз”, – розповідає “Док”.

Нагадуванням про те, як лікар приземлив ворожий дрон-камікадзе, залишилася воронка чотири на чотири метри, що утворилася після роботи саперів, та пару фото.