Вітчим здав 16-річну дівчину на розстріл

У Миролюбівці на Херсонщині співробітників охорони фермерського господарства росіяни схопили та закатували. Разом з ними вбили 16-річну дівчину. Здав їх місцевий колаборант, вітчим дівчини. Моторошну історію розповів поет та громадський активіст Богдан Куценко.

Про цей злочин раніше повідомляла також прокуратура Херсонщини.

“Наймолодшому було 18, він закохався у місцеву дівчинку 16-ти років, виявилося що вітчим її бив і ґвалтував з десятирічного віку. Хлопець і інші охоронці заступились за неї, забрали до себе, пообіцяли йому проблеми, коли наші прийдуть. Вітчим був колаборантом і здав їх росіянам, як коригувальників”, – розповідає Куценко.

Він каже, що усіх розстріляли разом із дівчинкою – руки за спину, очі скотчем. За його словами їх катували, заклали вибухівку в хату просто під вбитих, імітували прихід української артилерії. О четвертій ранку підірвали будинок. Тіла сусідам не давали ховати аж допоки спека й собаки не змусили.

“Вітчим в усьому зізнався і тепер у в’язниці. В його гаражі знайдено речі викрадені і відібрані в односельчан, вкрадені зі школи. Усього знайдено сім тіл – шестеро хлопців і дівчинка, один охоронець досі не знайдений. Сьогодні ексгумували і дівчинку – крихітна бузкова труна, на ній саме ті речі, у яких її вбили, згори шар тканини і сукня, яку просто поклали згори її прийомні батьки, що ґвалтували її з 10 років. Гепіенду не сталося попри те, що злочинець покараний”, – додав автор.