Виноробня імені Трубецького на Херсонщині позбулась імені російського князя

Виноробне господарство імені князя Трубецького відтепер буде мати назву Stoic Winery. Про своє рішення виноробня повідомила на своїй сторінці в Instagram, також про це повідомили на сторінці Український південь в Facebook.

Історична будівля шато була окупована росіянами з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну. І зараз територія перебуває під постійними обстрілами армії РФ.

“Третя війна в історії шато Трубецького стала поштовхом до змін. Ми вирішили перейменувати нашу виноробню на Stoic Winery, щоб віддати належну шану філософії стоїцизму та показати, що жодні випробування не зможуть нас зупинити в нашому бажанні зробити краще вино. Відтепер кожна краплина вина, яку ми вироблятимемо, буде трансляцією нашої наполегливості та відданості своїй справі”,  йдеться у повідомленні.

трубецького

Через збройну агресію Росії шато сильно пошкоджене. На його відновлення потрібно багато часу. Першим кроком в новій історії стало перейменування.

“Ми поважаємо історію та діяльність нашого засновника, російського князя Трубецького, але вважаємо, що наша ідентичність та майбутнє не повинні бути пов’язані з російським князем”,  йдеться у дописі.

У першу чергу винарня налагоджуватиме виробництво вин. Також планують поновити лабораторію, 200 гектарів виноградників та готельно-туристичний комплекс. Але тільки, коли матимуть доступ до території і це буде безпечно.