Я малюю мир: до херсонської ініціативи долучились діти з 10 країн

Понад тисячу малюнків з багатьох країн зібрав херсонський проєкт “Я малюю мир”. Його започаткував Навчально-естетичний комплекс “Художня школа”. Організатори планували завершити проєкт 1 квітня, але через популярність збір робіт продовжили, повідомляють у міській раді.


“Ми планували завершити проєкт 1 квітня, але творчі роботи і сьогодні продовжують надходити. Коли нам пише викладач мистецтва з Мелітополя, що тиждень чекали на світло і сьогодні на дев’ятому поверсі будівлі нарешті зловили Інтернет, і питає чи приймемо ми роботи – ми розуміємо, що проєкт буде жити поки діти малюють МИР, бо вони закодовують у свої малюнки найзаповітнішу мрію, якою сьогодні живе весь світ”, – зауважують в закладі.

Мистецький проєкт єднання творчих дітей світу “Я малюю МИР” було створено 2 тижні тому. За час його існування організатори отримали 1160 малюнків з 10 країн світу: Литви, Латвії, Сербії, Болгарії, Туреччини, Франції, Китаю, Мексики, Тайваню. Найбільшу кількість робіт надіслано з України.

“Вони намальовані дітьми, які сьогодні потерпають від російської агресії. Але роботи дуже світлі! В них багато тепла і надії, краси і віри у МИРНЕ завтра! Організатори вдячні закордонним учасникам проєкту за віру у нашу Перемогу, за слова підтримки, за їхню ініціативу провести у своїх країнах виставки, інсталяції з робіт учасників проєкту”, йдеться в повідомлені.

Я малюю мир

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *