Як херсонці відволікаються в перервах між російськими обстрілами (фото)

Херсонка Ольга Надєєва розмалювала стіни під’їзду свого будинку котами та птахами. Так жінка відволікається від сирен та російських обстрілів. З мешканкою Херсона поспілкувалось Суспільне.
Коти у під'їзді та клумби на подвір'ї. Як херсонці відволікаються від сирен і вибухів

Жінка підбирала малюнки, щоб були позитивні. Спочатку малювала ескіз на папері.

“У нас в сім’ї гарний тандем – я щось придумую, а чоловік з сином допомагають це втілювати. Вони підготували стіни, а я спочатку олівцем, а потім фарбою малювала. Цей процес настільки нас захопив, що ми не чули ні сирен, ні вибухів”, – згадує Ольга.

Коти у під'їзді та клумби на подвір'ї. Як херсонці відволікаються від сирен і вибухів

Реакція сусідів була різною, але більшість були приємно здивовані.

“Коли наступного дня один чоловік сказав: “Дуже гарно вийшло, я сьогодні пів дня посміхався, як згадував ваших котиків”, то це так приємно розуміти, що ми робимо гарну справу, яка дарує людям позитивні емоції та посмішки. У мене ще багато ідей і обов’язково буде продовження”, – ділиться враженнями жінка.

Всю російську окупацію і зараз родина Надєєвих знаходиться у Херсоні. Попри постійні обстріли намагаються жити далі, радіти та бути вдячними ЗСУ за кожну хвилину свого життя.

“З початком весни, за власною ініціативою ми зробили клумби під нашими вікнами, які квітнуть і радують не тільки нас, а й всіх сусідів. Хотілося додати якихось приємних моментів для людей, які живуть з нами під одним дахом, та відволікти їх і себе від новин та вибухів”, – розповіла Ольга Надєєва.