З Херсона до Хмельницького курсує щоденний безкоштовний потяг

Відтепер херсонці та мешканці найближчих територіальних громад можуть розраховувати на щоденний потяг зі спеціалізованими вагонами для евакуації маломобільних осіб. Про це повідомляє Мінреінтеграції в Telegram.

“З Херсона до Хмельницького безкоштовний евакуаційний потяг відправляється о 18:00, а з 1 грудня для зручності херсонців він вирушатиме о 15:27. Щоб зареєструватися на посадку, необхідно попередньо звернутися на гарячі лінії Херсонської обласної військової адміністрації або ж приїхати на залізничний вокзал щонайменше за три години до відправлення. Після прибуття до Хмельницького на вокзалі Укрпошта виплатить внутрішньо переміщеним особам допомогу від держави у розмірі дві тисячі гривень для дорослих і три тисячі гривень для дітей та осіб з інвалідністю. Херсонці гарантовано будуть поселені в безкоштовні прихистки й отримають гуманітарну допомогу,” – заявляє Мінреінтеграції.

З питань евакуації звертайтеся на гарячі лінії (https://t.me/minre_ua/2073) Херсонської ОВА або ж у чат-бот (https://t.me/helpingtoleave_bot) волонтерської організації Helping to leave.

Також можна телефонувати на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції за номером: 15-48.