З Херсонщини евакуювали вже понад 500 маломобільних осіб

МінРеінтеграції за співпраці з Херсонською обласною військовою адміністрацією продовжують організовувати евакуацію маломобільних громадян із прифронтових зон. Про це повідомило МінРеінтеграції на своєму каналі в Telegram.

“Лише сьогодні з Херсона до Коростеня у супроводі соціальних працівників відправилися 35 херсонців, які обслуговувались у територіальних центрах районних рад, із них 19 маломобільних осіб. Загалом від моменту звільнення обласного центру вже вдалося евакуювати понад 500 людей похилого віку та маломобільних осіб, в тому числі 300 пацієнтів Херсонського психоневрологічного будинку-інтернату”, – йдеться в повідомленні МінРеінтеграції.

Безкоштовна евакуація здійснюється спеціально обладнаними вагонами потяга. Також забезпечується трансфер до потяга. Після прибуття у більш безпечні регіони людей з особливими потребами зустрічають та влаштовують у соціальні заклади, де вони отримують гуманітарну й фінансову допомогу, необхідний догляд та опіку.

Маломобільні особи можуть повідомити про бажання евакуюватися із прифронтових зон на гарячу лінію Херсонської ОВА за телефонами:

  • 0 800 330 951;
  • (091) 481-78-45;

Також можна звернутись у чат-бот волонтерської організації Helping to Leave, або ж зателефонувати до волонтерської організації Help People за номером:

  • (093) 696-97-88.

Можна звернутися на гарячу лінію кризового реагування за телефоном:

  • 15-48.

Або ж написати в месенджери на номер:

  • (096) 078-84-33.