Загиблі та поранені, пошкоджені будинки, пологовий та університет – такі наслідки чергових обстрілів армії РФ

Російська армія майже сто разів обстріляла Херсонщину. Внаслідок обстрілів є загиблі та поранені місцеві жителі. Також пошкоджені багатоквартирні, приватні будинки, приміщення пологового та університету. Наслідки чергових обстрілів військами РФ, бачили кореспонденти Суспільного.

Мешканці будинку навпроти перинатального центру протягом дня, після влучання російської армії, прибирали бите скло зі своїх осель та затуляли вибиті вікна.

За словами місцево жительки Наталі Савченко, п’ятий поверх у будинку побитий повністю.

“В момент влучання, думала що сходи обваляться в будинку. Потім вже побачила дим. Приїхали пожежники, переписали квартири, повідомили людей, адже у багатьох квартирах людей немає”, – каже Наталя Савченко.

З артилерії, РСЗВ, мінометів і градів обстрілювали Херсон російські військові. У місті було дуже гучно, каже херсонка, яка живе в іншому районі, неподалік державного університету, який теж потрапив під обстріл.

“Дуже сильні були влучання. Нам прийшлось ночувати у ванній, ми поруч живемо, тому в нас сильно трусився будинок”, – говорить херсонка.

За одну добу російські військові по Херсону поцілили 27 разів. Загалом область обстріляли – 90.

“Влучали в житлові квартали, снаряди влучили у житловий будинок, а також в пологовий. Пошкодили університет, приватні та багатоквартирні будинки. Через російські обстріли загинула людина, ще п’ятеро отримали поранення різного ступеню важкості”, – розповів керівник пресофісу Херсонської ОВА Олександр Толоконніков.

Гатили військові РФ і по Бериславському району. Окрім самого Берислава обстріляли ще чотири громади – Новоолександрівську, Милівську, Тягинську та Новорайську, розповів керівник місцевої військової адміністрації Володимир Літвінов.

“Внаслідок російських обстрілів пошкоджена цивільна інфраструктура – багатоповерхівки, господарчі споруди та приватні будинки. В селі Дудчани одна людина поранена. та ще одна загинула”, – каже Володимир Літвінов.