Жителі Корабельного району в Херсоні отримали обігрівачі (фото)

Через постійні російські обстріли у мікрорайоні Корабел відсутнє опалення. В зв’язку з тим, Корабельна районна рада в місті Херсон вирішила надати людям обігрівачі. Про це повідомила Херсонська міська рада на своєму Telegram-каналі.

Наразі також триває забезпечення продуктовими наборами, одягом та гігієнічними засобами всього населення району.

“Cьогодні електричні обігрівачі отримали мешканці району, які проживають у багатоквартирних будинках, де відсутнє централізоване опалення”, – йдеться в повідомленні районної ради.

За словами голови Корабельної районної ради в місті Херсон Наталії Чорненької це стало можливо завдяки допомозі від ГО” Ротарі Клуб Київ Інтернешнл”, що працює від імені МОМ (міжнародна організація з міграції) при співпраці з благодійним фондом «Серце України».

“Нещодавно ми отримали 1252 обігрівача, а сьогодні ми отримали – 1940 обігрівача. Ці електричні обігрівачі ми замовляли саме для жителів району Корабел. Робота триває, люди звертаються, отримають необхідні документи для заповнення, відповідно до вимог благодійників, та звичайно отримають ці обігрівачі. За три дні видано 992 обігрівача”, – розповіла Наталія Чорненька.

Мешканка мікрорайону Тетяна Сергіївна сьогодні отримала 31 обігрівач для свого під’їзду:

“Нам дуже були потрібні ці обігрівачі, бо наразі відсутнє центральне опалення. Люди дуже задоволені і дуже вдячні за таку допомогу!”

Тож робота триває і вже найближчим часом мешканці приватного сектору, які подали заявки, отримають пічки для обігріву своїх домівок, які вчора нам доставили з міста Києва.