Зоопарк «Казкова діброва» в Новій Каховці затонув, проте, деякі види тварин залишились живі (фото)

Керівництво зоопарку підтвердило цілковите затоплення «Казкової діброви». Там проживало більше 300 тварин: мавпи, коні, єноти, дикобрази та інші, врятувались лише лебеді та качки. Про це повідомили на сторінці UAnimals в Facebook посилаючись на адміністрацію зоопарку.

Станом на зараз команда UAnimals тримає зв’язок з усіма волонтерами у Херсоні та області. Є багато запитів на евакуацію, майже всі з району Острів у Херсоні. Також до організації звертаються жителі області та затоплених сіл, які знаходяться ближче до Дніпра, де ситуація критична.

“Наша команда евакуації вже вирушила в Херсон і прибуде ввечері. Команда почне роботу, як тільки це стане можливо, адже в місті діє комендантська година. Також із Дніпра вже виїхали три машини з волонтерами. Вони мають необхідне спорядження, клітки, переноски та готові до порятунку та евакуації тварин. За підтримки команди порятунку тварин Києва Kyiv Animal Rescue Group, КСК “Золота підкова”, Nova Ukraine, виїхала команда, яка спробує човном дістатися до Гідропарку та евакуювати тварин. “, – йдеться в дописі.

Проте, як виявилось за декілька днів, все ж таки не всі тварини загинули.  Тварини з зоопарку «Казкова діброва» в Новій Каховці, які вижили знаходились вдома в працівниці зоопарку Валентини. Вона забрала їх додому і так врятувала від смерті. А ще весь період російської окупації жінка ходила годувати тварин на заміновану територію зоопарку.