Зрадник з Каховки допомагає росіянам робити сюжети для їхньої пропаганди

Олексій Соболь, голова ОСББ у місті Каховка. Він став персонажем пропагандистського сюжету про обстріл міста ЗСУ. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook журналіст Олег Батурін.

Олексій Соболь – відомий в Каховці колаборант. Мешканцям свого будинку він ще влітку погрожував відправкою в російську катівню, якщо ті не сплачуватимуть готівкою внески в ОСББ. Власний бізнес Соболя не припиняв працювати і під час повномасштабної російської агресії та окупації.

“Сам репортаж, який з ним в головній ролі зняло російське видання про обстріл є суто маніпулятивним. Пропагандист показує елемент боєприпасу західного виробництва, начебто знайдений на місті обстрілу. Але люди, які бачили, як знімаються інші такі сюжети, розповідали, що часто російські журналісти на місця обстрілів цивільних об’єктів приносять елементи боєприпасів з собою. Таким чином обстріли цивільних об’єктів, які росіяни скоюють заради пропагандистського розголосу, видаються за українські обстріли цивільної інфраструктури”, – йдеться в повідомленні.

Родичі Олексія Соболя стверджують, що він начебто не знав про інтерв’ю, бо зйомка велася камерою Go pro, прикріпленою до шлема одного з пропагандистів, і Соболь її не побачив.