21-річний ветеран вже вдруге боронить Донеччину від Росії

Молодий військовослужбовець, 21-річний ветеран вже вдруге боронить Донеччину від Росії. Про молодого ветерана написали на офіційній сторінці 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу в Facebook.
Наймолодші з наших військовослужбовців обрали шлях боротьби за свою Батьківщину, аби в майбутньому жити в мирній та спокійній Україні. Серед таких молодих воїнів навідник артилерії на позивний “Студент”. Після російської анексії Криму та окупації частини Донеччини й Луганщини, він відклав свою мрію стати поліцейським і займатися легкою атлетикою, щоб встати на захист Батьківщини.
“Закінчивши навчання у 18 років, я підписав контракт зі Збройними силами України та в складі 28-ої ОМБр вирушив  на Донеччину. Війну тоді та зараз неможливо порівняти. Стало набагато спекотніше”, – розповів “Студент”.
Найважчими для молодого артилериста були перші тижні повномасштабної війни Росії проти України, коли потрібно було зупинити просування велетенських угрупувань російських військ з Криму. Тоді ж були й найжорсткіші “дуелі”.
“Під час першого виїзду ми потрапили під щільний мінометний обстріл. Мій екіпаж тоді вцілів, проте ми втратили двох офіцерів. Далі ми виходили як розрахунком проти розрахунку, так і батареєю проти батареї. Рівень небезпеки зашкалював завжди”, – згадує “Студент”.
Коли бригада переходила з південного фронту на східний “Студент” спочатку хвилювався, оскільки розумів, що далі буде ще важче. Та попри це, він все ж вирішив продовжувати боротьбу.
“Найбільше запам’яталося, як ми “накривали” російську  піхоту під час їхнього наступу. Тоді наші хлопці лежали в окопах та очікували найгіршого, проте ми встигли завдавати кілька ударів”, – розказує молодий ветеран.
Зрештою, молодий артилерист продовжує щоденно виконувати бойові завдання і сподівається все ж здійснити свою мрію, коли Україна остаточно переможе.