40 кілометрів пішки: люди з Олександрівки втекли в Херсон

Села Олександрівка і Станіслав, що біля скель на Херсонщині, обстрілюють уже другий тиждень. Щоб врятуватись звідти, люди подолали десятки кілометрів. 

Про це розповідає Ирина Мезенцева  у facebook. 

“Вчора вечір був емоційно складним. Людей з Олександрівки (Станіславська ОТГ), які 40 км пішки пройшли до Херсона, розселили по квартирах. Щоб ви розуміли, здебільшого прихисток надають зовсім незнайомі або малознайомі херсонці. І до мене телефонують люди, які готові взяти до себе цілі родини і навіть з маленькими дітьми, готові ділитися одягом та засобами гігієни (дехто пропонує навіть матрац привезти). Лише зранку люди почали відправляти свої адреси, за якими будуть проживати. Сьогодні разом з волонтерами надамо адресну допомогу продовольчими наборами”.

Люди  кажуть, їхні села просто стирають з лиця землі. Ті, що вижили, ховаються у розбитих хатах, без води, світла, їжі і ліків. А загиблих ховають на городах, повідомляє ТСН. Люди благають про «зелений коридор», аби евакуюватися. Місцева влада кілька разів домовлялася з окупантами, аби ті випустили селян. Та досі жодної евакуації  з Олександрівки не було. Вдалося лише вивезти дітей із сусіднього Станіслава, який теж потерпає від обстрілів другий тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *