Визволені села Херсонщини повертаються до життя

У селах Херсонщини, які визволили українські військові, відновлюється життя. Загалом визволили 11 населених пунктів на Херсонщині. Поступово відновлюють роботу продуктові магазини, а люди, які постраждали від гуманітарної кризи, отримують допомогу, пише Генічеськ.

Нововоронцовка, Мала Шестерня, Новогригорівка, Тополине, Князівка, Краснівка, Свободне, Кам’янка, Пригір’я, Кочубеївка та Орлове – всі ці населені пункти поступово повертаються до нормального життя.

Чоловік із Нововоронцовки, який поки побоюється публічно називатися з міркувань безпеки, розказав, що в селищі потроху відчиняються продуктові магазини. За його словами, поки не всі товари є на полицях крамниць, але речі першої необхідності можна отримати і в центрі гуманітарної допомоги.

Днями 24 тонни гуманітарки привезли і до Кочубеївської територіальної громади. Її розподілили і розвезли по сусідніх селах. Відтак жителів, що страждали від гуманітарної кризи через окупантів, забезпечили продуктами, одягом, засобами гігієни та ліками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *