58 директорів херсонських шкіл відмовились переходити на російську програму

Окупаційна адміністрація Херсона провела збори директорів місцевих шкіл, на яких було висунуто вимогу з 1 вересня розпочати навчальний процес за російськими освітніми програмами. З близько 60 присутніх директорів шкіл пропозицію прийняли лише двоє. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки.

Тим, хто погодився, доручили провести збори своїх педколективів та змусити підлеглих переоформитись за російським законодавством уклавши договори з окупаційною адміністрацією.

“Аналогічні збори проведено з працівниками Херсонської дирекції залізничних перевезень Укрзалізниці. Представники окупаційної адміністрації повідомили, що гроші будуть виплачуватись лише тим працівникам, які підуть на співпрацю. При цьому, розмір виплат буде вдвічі меншим ніж чинні зарплати Укрзалізниці”, – йдеться в повідомленні.

В ГУР кажуь, що окупаційна адміністрація Херсона не має достатніх фінансових ресурсів із забезпечення життєдіяльності міста в умовах окупації. До того ж у найближчій перспективі надходження цих фінансових ресурсів не планується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *