Артилеристи на Херсонщині знищили російську РСЗВ (фото, відео)

Російські війська постійно обстрілюють Херсон і передмістя. Застосовуючи РСЗВ, артилерію і міномети, російська армія нищить цивільну інфраструктуру та забирає життя мирних мешканців. Про це пише АрміяInform.

Для артилеристів окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова «полювання» на цих вбивць є завданням першочерговим. Того дня ворожий «Град» вже здійснив хаотичний обстріл передмістя, тож гармаші робили все можливе, аби назавжди його приспокоїти.

“Зараз очікуємо на уточнення від аеророзвідників”, – розповіли хлопці з розрахунку, які перечікували в укритті.

Знайти позиції гармашів – завдання не з легких. За їхніми словами, маскування є надважливим елементом, тому що російська армія постійно намагається їх відшукати.

“Сьогодні гарна, безхмарна погода, їхні БпЛА кружляють вздовж узбережжя, але ми готові до стрільби й наші пташки вже майже знайшли ціль. Екіпаж в мене злагоджений, кожен елемент відпрацьований до автоматизму”, – ділиться командир гармати М777 Дмитро.

 За словами захисників, бажання нищити російську армію ще не було настільки великим, бо росіяни із собою тільки горе і терор можуть принести.

“Не хочемо дізнаватись, на які ще звірства здатні ці тварини, тому відповідь завжди буде одна для них …і мільйони відповідатимуть: Героям слава”, – кажуть гармаші підписуючи снаряди за розстріляного беззбройного побратима.

У якийсь момент здавалось, що картинка застигла. Захисники ділились спогадами та думками… може, і не знайдуть той клятий «Град».

“Є ціль! Розрахунок – до бою”, – віддав команду Дмитро.

За мить вже кожен був на своєму місці, гармата приведена в готовність, снаряди підготовлені.

“Чотири… ні додай ще два. Шість «кабанчиків». По готовності – вогонь”, – пролунало в рації.

“Героям слава! Гармата – вогонь, – за наказом Дмитра перший «кабанчик» полетів у напрямку ворога”.

І так ще п’ять снарядів швиденько відправились наздоганяти ворожу артилерійську систему. Менше ніж десять хвилин знадобилось захисникам від отримання координат, відпрацювання по цілі та повного згортання і маскування гармати. І картина стала вже звичною – кава, цигарки, тільки веселий гомін хлопців додався. Вполювали ворожий РСЗВ.

“Тепер будемо чекати на нову ціль. Вони в нас різні, гармати, міномети і таке інше. Всі хлопці вмотивовані назавжди «заспокоювати» ворога до повної перемоги”, – додав Дмитро.

Для командира гармати М777 Дмитра нищити окупанта – справа сімейна, адже відносно недалеко іншою гарматою керує його рідний старший брат.

“Ну, як старший, всього хвилин на 15, але завітайте до нього, він не гірше за мене справляється”, – посміхаючись додав командир.