Близько двох десятків машин пошкоджені через влучання армією РФ в тролейбусне депо в Херсоні (Відео)

Російська армія обстріляла комунальне підприємство, яке забезпечувало перевезення херсонців електротранспортом. В один тролейбус влучив снаряд, ще два поруч – зачепило рикошетом, в інших – вибиті вікна. Загалом з 51 тролейбуса, пошкоджена половина. Також руйнувань зазнали будинки, які знаходяться поблизу депо. Про це написало та опублікувало відео Суспільне.

Тепер крім зруйнованих лінії електропередач, знищені ще й самі тролейбуси.

Керівниця Херсонської МВА Галина Лугова говорить, що постраждали близько двох десятків тролейбусів, три з них – відновленню не підлягають. У решти машин, які знаходились у парку хвилею винесено всі вікна.

Також російські снаряди влучили в адмінбудівлю та цех підприємства. Там повилітали вікна та пошкоджена покрівля. Травмованих працівників немає, адже з моменту деокупації Херсона тролейбуси на лінії не виходили.

“Працює автобусний автопарк і згідно з графіком відбувається рух автобусів містом. Херсонці забезпечені автобусами і перевезення відбувається, надалі будемо працювати над питанням придбання нових тролейбусів”, – каже керівниця МВА.