Будинок з атлантами в Херсоні намагались спаплюжити металоконструкцією

Будинок з атлантами в Херсоні намагались спаплюжити металоконструкцією. Про це пише видання Гривна.

“Журналісти зафіксували акт вандалізму по відношенню до будівлі на вулиці Суворова, яка є памяткою архітектури місцевого значення та відома херсонцям, як будинок з атлантами”, – йдеться в повідомленні журналістів.

Якісь люди приварили металеву конструкцію до фасадубудинку, намагаючись облаштувати вхід до напівпідвального приміщення.

“Будинок з атлантами є пам’яткою архітектури місцевого значення. Цю садибу придбав в 1905 році херсонський нотаріус, гласний Міської думи, дворянин Ю. П. Куликовський. До цього садиба належала Одеському Правлінню Бессарабсько-Таврійського земельного банку”, – говорять журналісти.

Місцеві жителі пригадали, що колись у тому приміщенні було кафе. Також згадали про спроби ще у мирний час облаштувати вхід у напівпідвал, але задуму завадила поліція. Херсонці запитують, невже у такий складний час, власникам приміщень дозволять самодіяльність.
На ситуацію відреагувала місцева влада.

“До голови міської військової адміністрації звернулися мешканці міста зі скаргою щодо проведення зварювальних робіт по встановленню металевої конструкції на вул. Суворова.
Безвідповідальні підприємці самовільно, без будь-яких дозвільних документів, планували незаконно встановити споруду прилеглу до об’єкту пам’ятки архітектури. Інспекцією з контролю за благоустроєм міста та заступником голови міської військової адміністрації терміново було здійснено виїзд та вже сьогодні вказану металеву конструкцію демонтовано”, – йдеть в повідомленні підрозділу Херсонської міської ради, який опікується благоустроєм,

У якості доказу опубліковано фото звільненого від металоконструкції фасаду.