Херсонцю повідомили про підозру у колабораціонізмі

Правоохоронці заочно повідомили про підозру в колабораціонізмі херсонцю, який працював на російських окупантів та займав посаду так званого “начальника відділу з організації та розвитку перевезень департаменту транспорту Херсонщини”. Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура на своєму сайті.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру мешканцю Херсона у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

“Під час російської окупації міста підозрюваний добровільно працевлаштувався до окупаційного органу РФ та став так званим «начальником відділу по організації і розвитку перевезень на транспорті Департаменту транспорту Херсонської області». На псевдопосаді чоловік виконував організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції в окупаційному органі. Брав участь у публічних зібраннях організованих окупаційною владою РФ, закликав представників юридичних осіб перереєструватися за законодавством РФ, погрожуючи конфіскацією їх активів на користь Росії”, – йдеться в прокуратурі.

Досудове розслідування здійснюється УСБ України в Херсонській області.