Чиновниця добровільно прийшла з повинною до правоохоронних органів

Колишня очільниця відділу соціально-психологічного забезпечення виправної колонії Херсона, яку СБУ та ДБР оголосили у розшук за колабораційну діяльність, сама прийшла з повинною до правоохоронців. Про це повідомила Служба безпеки України на своєму сайті.

Після захоплення українського міста вона підтримала російські окупаційні органи та вступила до лав окупаційної адміністрації РФ.

“Дану особу призначили начальником відділу кадрів у створеній Росією виправній колонії. На даній посаді жінка агітувала місцевих жителів підтримати країну-агресора та приєднатися до лав каральної установи росіян. За це вона обіцяла посади в окупаційному органі та лояльність російських окупантів”, – йдеться в повідомленні СБУ.

Після звільнення Херсона фігурантка справи, усвідомлюючи невідворотність покарання, добровільно з’явилася до суду, де їй обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Наразі у межах кримінального провадження за ст. 111-1 Кримінального кодексу України триває розслідування для встановлення всіх обставин правопорушення.