На Херсонщині судитимуть трьох колишніх поліцейських

Трьох колишніх поліцейських з Херсонщини судитимуть за державну зраду вони під час окупації зрадили Україну та перейшли на бік російської окупаційної влади. Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура на своїй сторінці і Facebook.
Херсонська обласна прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальні акти стосовно трьох колишніх поліцейських взводу охорони об’єктів та публічної безпеки Каховського районного відділу Управління поліції охорони за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).
“Обвинувачені, перебуваючи на території окупованої Херсонщини, зрадили присязі працівника правоохоронного органу України. Вони добровільно почали співпрацювати з російською окупаційною владою та погодились проходити службу в незаконно створеному окупаційною адміністрацією РФ органі, в Генічеському райвідділі міліції ГУ МВС в Херсонській області. На своїх посадах обвинуваченні виконували вказівки та розпорядження окупаційної влади РФ, разом з представниками російських силових блоків Росгвардії та ОМОН несли службу на блок постах, де проводились фільтраційні заходи стосовно місцевих жителів. Наразі обвинувачених оголошено у розшук, їх судитимуть заочно”, – йдеться в повідомленні прокуратури.
За державну зраду колишнім правоохоронцям загрожує 15 років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.