Данілов заявив, що після звільнення Херсона війну не “заморозять”

Після звільнення Херсона Україна не має наміру зупинятися і “заморожувати конфлікт”. Про це в ефірі єдиного телемарафону заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, пише Суспільне.

“Ми не можемо нічого заморожувати. Ми не холодильна камера. Ми маємо звільняти наші території незалежно від погоди, незалежно від пори року. Ніякої зупинки ми пропускати не можемо, бо там є люди наші, ми бачимо, як вони страждають”, — сказав Данілов.

Він додав, що завдання, яке президент ставить Силам оборони, просте і зрозуміле. Це звільнення українських територій від окупантів.

“І це буде зроблено, потрібен лише час”, — сказав посадовець.

Данілов також розповів, що велика територія Херсонської області замінована росіянами. Він закликав українців не поспішати повертатися на звільнені території, поки не дозволять військові.

“Те, що стосується інфраструктури, вони нищать все, що можна нищити. І на превеликий жаль, ми на сьогоднішній день можемо підтвердити — величезна територія є замінована. Більш того, ми не виключаємо, що є закладені великі “фугаси”. І тому дуже обережно треба населенню відноситися до цього питання”, — сказав секретар РНБО.