Депутат з Нової Каховки організував захід на підтримку Росії

Депутат Едуард Репілевський під приводом проведення у місті Нова Каховка спортивних змагань, із залученням футбольних команд з РФ та використанням російської символіки, організував політичний захід на підтримку країни-агресора. Про це повідомляють на сайті генерального прокурора.

“Виступаючи перед великою кількістю глядачів, підозрюваний спільно з так званим керівником військово-цивільної адміністрації міста, популяризував РФ та її керівництво. Під час публічного виступу він закликав присутніх до співпраці з окупаційною владою та висловлювався щодо порушення державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України”, – йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування здійснюється Управлінням СБУ в Херсонській області.

З власних джерел ми дізнались місце його проживання: 46°44’55.4″N 33°17’49.5″E

https://goo.gl/maps/HfzqDRsMtoAmTNJd9.


А також номер мобільного: 0688777777.

Довідка від Чесно:

Депутат Херсонської облради від ОПЗЖ.

Співпрацює з окупантами, перереєстровує свій бізнес у тимчасово окупованому Криму.

2 серпня 2022 року Херсонська обласна прокуратура повідомила про підозру депутату Херсонської облради від ОПЗЖ Едуарду Репілевському у колабораційній діяльності.

У відео російським каналам Репілевський розповів, що  вже налагодив канали збуту сільгосппродукції до окупованого Криму і перереєстровує свої компанії у Красноперекопську.

8 травня 2022 року Репілевський разом із гауляйтером Нової Каховки Леонтьєвим відкрив футбольний турнір, присвячений Дню пабєди.

Власник кількох аграрних підприємств в Херсонській області. Зокрема “Агробізнес”.

У 2020 році обраний депутатом Херсонської облради від ОПЗЖ.

У 2016 році обраний депутатом Тавричанської сільської громади.

У 2010 році обраний депутатом Каховської районної ради від Партії регіонів.