Діяльність російської ДРГ в гирлі річки Дніпра поблизу Херсона – це імітація активності

Діяльність диверсійних груп російської армії в гирлі річки Дніпра поблизу Херсона – це ніщо інше, як імітація активності та нагнітання ситуації. Про це пише Суспільне посилаючись на слова керівниці Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталії Гуменюк в етері загальнонаціонального марафону.

“Це також може бути певною ознакою того, що вони намагаються якимось чином перевірили глибину і міцність нашої оборони. Але вони не мають успіху, бо не мають необхідних сил і потужностей. Використання човнів з навісними моторами – це не та потужність, яка потрібна для форсування Дніпра”, – сказала Гуменюк.

Сили оборони зафіксували, що на лівому березі Дніпра російська армія намагається підтягнути мобілізаційні ресурси, бо там лікарні переповнені пораненими.

“Наша попередня вогнева робота по точках базування особового складу була результативною. Критичної зміни в якості складу немає. Підтягуються ресурси на заміну поранених. Але концентрування сил особливого призначення або особливої підвищеної готовності, як то десантно-штурмових немає”, – сказала Гуменюк

Ситуація на островах та Кінбурнській косі залишається сталою і характеризується як сіра зона, бо вогневий контроль з обох боків не дає можливості закріпитись ні українським, ні російським військам.

“Ці території географічно складні для закріплення і вони постійно перебувають під обстрілами. Якщо переважає з нашого боку, можна вважати що наш контроль, якщо з іншого боку – інший”, – сказала Гуменюк.