До Херсонщини продовжують надходити вантажі гуманітарної допомоги з усієї країни (фото)

Як повідомляє Херсонська ОВА, до Херсонщини продовжують надходити вантажі гуманітарної допомоги з усієї країни.

Допомога від Закарпаття: чотири потужні генератори, питна вода, продукти харчування, медичні препарати, засоби для дезінфекції та гігієни, одяг, намети, свічки та інше.

Допомога від Чернівеччини: продукти харчування, питна вода та необхідні речі для людей.

Допомога від Житомирщини: питна вода, продукти, одяг, засоби гігієни, медикаменти тощо.

Допомога від Одещини: питна вода, їжа, засоби гігієни, одяг, ковдри, корм для тварин та інвентар для рятувальників.

Допомога від сервісних центрів МВС Чернігівщини: найнеобхідніші речі для мешканців Херсонщини, що постраждали від підриву росіянами Каховської ГЕС.

Допомога від Хмельниччини: три гумових та дев’ять рибацьких човнів, п’ять мотопомп, двісті павербанків, рятувальні жилети, господарський інвентар, продуктові набори, а також засоби гігієни, пледи, постільна білизна, одяг, таблетки для знезараження води та корм для тварин.

Допомога від Волині: 20 тисяч літрів питної води, 50 бензинових мотопомп, сім генераторів, зарядна електростанція, продукти та корм для тварин, засоби гігієни, медикаменти, продукти харчування, теплі ковдри, матраци та побутову техніка.

Допомога від Полтавщини: 300 тонн питної води, вісім бензинових і мотопомп, жилети, чоботи, напівкомбінезони, відра та мішки.

Крім допомоги від областей, на Херсонщину щоденно прибуває допомога від іноземних та українських благодійних організацій. А також від іноземних партнерів.