До Львова прибув потяг з Херсона, який вчора потрапив під обстріл російської армії (фото)

Сьогодні за графіком, не запізнившись ні на хвилину, до Львова прибув евакуаційний потяг №109 Херсон – Львів, який вчора потрапив під обстріл російської армії на вокзалі Херсона. Про це повідомила Укрзалізниця на своїй сторінці в Facebook.

“В Херсоні бригада потяга діяла швидко та чітко, за кілька хвилин до влучання снаряду в вагон перевела до укриття двох маломобільних пасажирів з евакуаційного вагона, а потім оперативно відчепила палаючий вагон від потяга, здійснила посадку пасажирів та відправилась зі станції із затримкою всього в 14 хвилин, незважаючи на хаос та повітряну тривогу”, – йдеться в дописі.

Всіх пасажирів залізниця довезла до безпечного місця, а на вокзалі Львова героїчну бригаду потяга оплесками зустрічали їхні колеги та місцеві жителі.

“Наш провідник Роман, який був поранений вчора під час російських обстрілів на вокзалі, вже виписаний із лікарні та повернувся до рідного Миколаєва. Стан пораненого колеги стабільний, його вже відвідали залізничники. Робитимемо все, щоб допомогти Роману відновитись та повернутись до роботи на залізниці”, – говорять в залізниці.