До Нової Каховки окупанти на мітинг спеціально звозили людей

У тимчасово захопленій Новій Каховці Херсонської області, задля картинки для російських медіа, окупанти завезли “акторів” на проросійський мітинг. Про це повідомляють на сторінці Оперативне командування “Південь”/Operational Command “South”.
“На площу вивели аж… 30 людей з російськими прапорами. Напередодні купки загарбників нишпорили по крамницях із секонд-хендом, аби врядитися цивільними. Сьогодні ж актори недолугого перфомансу імітували проросійську акцію в місті на Херсонщині”, йдеться в повідомленні.
Крім того, нагадаємо, в Новій Каховці готуються до друку плакати, бюлетені, листівки, бланки та інший агітаційний матеріал.
“Все це загарбники планують використати для проведення найближчим часом так званого “референдуму” щодо створення “Херсонської Народної Республіки”. Спроби росіян створити імітацію їхньої підтримки в Україні виглядають все жалюгідніше. Водночас, окупанти забороняють українцям виходити на протестні мітинги, погрожують відключити зв’язок, воду, газ та опалення.
Погрози насильства, терор, брехня, гуманітарна катастрофа, – це те, що вони принесли Херсонській області”
Так, вчора в Херсоні біля кіноконцертного залу “Ювілейний” зібрався мирний мітинг, присвячений пам’яті жертв російської агресії. Російські окупанти його розігнали.
“Кожен такий новий мітинг – дуже великий ризик для його учасників, і все одно люди виходять. Як і в Новій Каховці, де справжні містяни мужньо виходять на акції за Україну. Херсонщина – це Україна! Разом переможемо!”, Оперативне командування “Південь”/Operational Command “South”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *