Донька гауляйтера Херсонщини Володимира Сальда створила в Україні фірму аби легалізуватися у Франції

Донька гауляйтера Херсонщини Ірина Сальдо створила працюючу компанію в Україні, аби легалізуватися у Франції та пояснити там свої статки. Про це зі своїх джерел повідомило видання “Мост”.

Саме вона, а не її батько попросила про створення бізнесу в Україні відомого херсонського підприємця Івана Бебка. Частку доньки гауляйтера нещодавно заарештувала апеляційна палата Вищого антикорупційного суду. Що саме мала Ірина Сальдо і що вона втратила, розповів Іван Бебко.

“Ірина Сальдо звернулась особисто до мене із пропозицією створити робоче підприємство в Києві, щоб воно працювало і мало якусь історію, тому що вона на той момент чи була чи збиралась у Францію”, – розповідає він.

Іван Бебко давно був знайомий із Іриною Сальдо і тому погодився на співпрацю, розуміючи, що їй потрібен певний актив в Україні.

“Вона за свої кошти у Франції жила – тож для того, аби їй там розвиватися або взяти кредит, їй потрібно було, щоб у неї в Україні було якесь підприємство, яке б мало історію і яке б вона могла показати як діюче”, – додає він.

19 вересня 2012 року в Києві було зареєстровано ТОВ “Бебко-авто”. Понад 55% статутного капіталу, якого належали Ірині Сальдо. Компанія стабільно працювала декілька років, і коли Ірині Сальдо вона стала непотрібною, було вирішено продати цей актив.

“Кілька років підприємство вело діяльність. Коли Ірині воно стало непотрібне, бо вона почала розвиватися у Франції то частину майна продали. Тобто його діяльність звернули. Для зручності перенесли юридичну особу в Херсон. Це підприємство ніякого відношення до діяльності в Херсоні не мало і не має. Володимир Сальдо відношення до цього не мав. Крім того, що він купував у нас машини, ніякого відношення до нашого бізнесу він не мав”, – пояснює він.

Ніякого майна в компанії не було і немає, а навпаки, є певні проблеми. Людина, яка хотіла викупити обладнання і інструменти, не розплатилася до кінця,

“Там ще є спір по майну, тому держава може включитись у цей спір і забрати обладнання для ремонту машин. Ніякої нерухомості, нічого там немає”, – каже Іван Бебко.