Дві доби поспіль російська армія атакує Херсонську область саморобними керованими бомбами (відео)

Дві доби поспіль військові РФ випробовують керовані авіаційні бомби вздовж лінії зіткнення на Херсонщині. Про це, заявила в етері марафону “Єдині новини” керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

“Зокрема, 24 березня російські військові обстріляли Бериславський район авіаційними бомбами, вчора намагалися влучити в об’єкт критичної інфраструктури на тому ж Бериславському напрямку. Це говорить про те, що російські війська вимірюють і випробовують нову тактику, цілком ймовірно, що вони намагатимуться замінити високовартісні ракети такими саморобними керованими авіаційними бомбами. Вони скоріше за все будуть їх переобладнювати під імітацію ракет, споряджаючи додатковими крилами і GPS-навігацією”,  каже Наталія Гуменюк.

На лівобережжю Херсонщини російська армія більше зосереджує зусилля на оборонних рубежах, на роботі укріплення, інженерного облаштування. Російські військові усвідомлюють, що їм будуть більше потрібні оборонні рубежі. Вони вже відчувають потужну прогалину в логістиці, яку Сили оборони зуміли їм зробити.

“У них немає сталого забезпечення навіть на побутовому рівні, що стосується одягу, заміни взуття, не говорячи про засоби індивідуального захисту такі, як каски, бронежилети, і, безпосередньо, подача та постачання боєприпасів. Тому вони зараз повністю використовують техніку для того, щоб відправити вкрадене майно якомога далі, а серед цивільного населення намагаються посилити засоби терору, зокрема обмежуючи засоби переміщення, щоб не було передачі інформації, вони відчувають що рух спротиву на цих напрямках працює дуже потужно проти них”,  сказала Гуменюк.

Настрої у військових РФ дуже на низькому рівні.

“Дезертирство процвітає з великою силою і саме тому вони зараз тримають і Росгвардію на південному напрямку для того, щоб утримувати ті підрозділи, які повинні займатися оборонними спорудами”,  каже Наталія Гуменюк.