Російська армія завдала півсотні ударів по правому березі Херсонської області за останню добу

25 березня російська армія з важкої артилерії та “Градів” завдала 49 ударів по території Херсонської області. Для цього використавши 210 снарядів. Про це в Telegram повідомила Херсонська ОВА.

Російські окупанти 49 разів обстріляли мирні населені пункти Херсонщини. Випустили 210 снаряд з мінометів, артилерії, танків, безпілотників та авіації.
“Житлові квартали Херсона російські військові обстріляли тричі. У місті пошкоджено пункт видачі гуманітарної допомоги, приватні та багатоквартирні будинки”, – йдеться в повідомленні ОВА.
Впродовж доби російська армія здійснила 16 обстрілів Херсонської міської територіальної громади, використавши для цього 42 снаряди.
“Херсон російські війська обстріляли тричі.
Використавши для цього 13 снарядів, які влучили в житлові квартали, приватні й багатоквартирні будинки, територію і будівлю школи. Також  влучання було зафіксовано в Садовому і Антонівці. Крім того, обстріляні дачні ділянки острівної та берегової частина Херсонської МТГ”, – йдеться в повідомленні МВА.
Російська армія також не припиняє завдавати ударів по населеним пунктам Бериславського району.
“Протягом доби під російськими обстрілами опинилися Бериславська, Новоолександрівська, Новорайська, Милівська та Тягинська територіальні громади. Серед них: м. Берислав, с. Михайлівка, с. Золота Балка, с. Гаврилівка, с. Червоний Маяк, с. Дудчани, с. Львове та с. Тягинка”, – йдеться в повідомленні голови Бериславської РДА Володимира Літвінова.
Минулої доби через російські обстріли дев’ять мешканців Херсонщини отримали поранення різного ступеня тяжкості. Загалом обстріли російською армією правобережної Херсонщини за останні дні зменшились майже вдвічі.