Екстрені служби Херсона отримають комп’ютерну техніку від уряду Тайваню

Громадська організація “Мережа захисту національних інтересів “ANTS” передала 70 ноутбуків і комп’ютерів для Херсона та деокупованої частини області від уряду Тайваню. Про це дізнавалось Суспільне. 

“Це запит від Херсонської ОВА, оскільки після російської окупації більшість техніки викрали росіяни. Зараз нереально налагодити будь-яку роботу без наявності техніки: це і облік гуманітарної допомоги, і планування, і взаємодія з територіальними громадами”, – розповів Суспільному виконавчий директор ГО Василь Сегін.

Ноутбуки мають передати до міської військової адміністрації і територіальним громадам, також ця техніка має забезпечити зв’язок між службою з надзвичайних ситуацій, поліцією та медиками.

“Ми плануємо ще постачати додаткову офісну техніку, додаткові зарядні станції і броньованих автомобілів, щоб комунальні служби могли виїжджати на виклики у більш гарячі райони, щоб усувати пошкодження від російських обстрілів”, – розповів Василь Сегін.

Про точну кількість потреб Херсонської області в техніці, обладнанні та по інших напрямках допомоги буде відомо після звільнення та розмінування всієї території Херсонської області.

“Вони підуть на відновлення освітніх процесів, охорони здоров’я та інше. Нам надали ще зарядні станції, які пішли на забезпечення закладів охорони здоров’я. Потреб у нас ще дуже багато. Запросили ще комп’ютерне обладнання, портативні зарядні станції, обладнання для коворкінг-центрів, територіальних громад”, – повідомив Станіслав Перов.