Гуманітарну допомогу від буковинських поліцейських та благодійників доставлено жителям Херсонщини (відео)

Майже 1500 пакунків гуманітарної допомоги від буковинських поліцейських та благодійників доставили жителям Херсонщини. Про це повідомляє сайт Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.

Одну з найбільших партій благодійної допомоги передали працівники ГУНП в Чернівецькій області спільно з представниками громадських організацій жителям деокупованої Херсонської області. Родини, які у період війни Росії проти України опинилися у складних життєвих обставинах отримають її адресно.

“У цей нелегкий для України час, коли весь світ єднається у боротьбі проти Росії, буковинські поліцейські не стоять осторонь. Цього разу ми передаємо адресну допомогу херсонцям, у яких є потреба у найпростіших побутових речах. Це засоби гігієни, продукти харчування, одяг, взуття та солодощі”, – каже начальник Управління головної інспекції ГУНП в Чернівецькій області підполковник поліції Володимир Шепенюк.

Правоохоронці Буковини від початку війни співпрацюють із благодійними громадськими організаціями, представники яких відкликаються на потреби людей, які потребують допомоги сторонніх.

“Партнери з Німеччини миттєво відгукнулися на наш запит і зібрали пакунки з усім необхідним для українських родин, які опинилися у складних життєвих обставинах у зв’язку із війною Росії проти України. Таким чином ми хочемо допомогти жителям Херсонщини. Наша співпраця із буковинською поліцією завжди має позитивний результат. Адже ми, волонтери, знаємо алгоритм як швидко зібрати допомогу. А поліція – кому ця допомога необхідна у першу чергу”, – говорить Василь Савка, керівник ГО «Справа Кольпінга в Україні».

Відповідно до переліку, меценати зібрали пакунки з речами першої необхідності і харчами для українців. За лічені дні, завдяки консолідації зусиль поліцейських та благодійників, адресну допомогу отримають майже 1500 сімей деокупованої Херсонської області.

“Дякуємо нашим колегам із Чернівців, які зібрали та передали необхідні речі для соціально вразливих категорій населення Херсонщини. Тепер ці пакунки отримають родини, які мають потребу в одязі та харчах – сказав начальник відділу ювенальної поліції УПД ГУНП в Херсонській області Віталій Сайфутдінов.