Оголошено підозру в колабораційній діяльності двом представникам так званої «силової структури» в тимчасово окупованому Росією Херсоні

За матеріалами СБУ підозру в колабораційній діяльності оголошено двом представникам так званої «силової структури», які займали посади в незаконному правоохоронному органі у тимчасово окупованому Росією Херсоні. Про це йдеться на сторінці Facebook Управління СБУ в Херсонській області.
“Із захопленням міста за наказами військово-цивільної адміністрації РФ та керівництва військових підрозділів РФ, було створено «головне управління міністерства внутрішніх справ Херсонської області». Аби заповнити штат, злочинна влада підшукували собі кадри, які б реалізовували злочинні плани Росії. Двоє мешканців Херсона погодились на співпрацю з російськими окупантами і добровільно зайняли посади у так званому «головному управлінні міністерства внутрішніх справ Херсонської області». Новоспечені «оперуповноважений відділення карного розшуку Дніпровського міського відділу поліції» та «слідчий слідчого відділу Дніпровського міського відділу поліції головного управління міністерства внутрішніх справ Херсонської області» виконували рішення російської окупаційної адміністрації, спрямовані на встановлення та утвердження тимчасової окупації Росією Херсонської області”, – йдеться в повідомленні прокуратури.
Зараз злочинці переховуються від правосуддя на лівому березі Дніпра. СБУ знає про їх місце перебування і вживає заходів для притягнення до відповідальності. За вчинене їм загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення, від 10 до 15 років позбавлення права займати певні посади та конфіскація майна.