Херсон та правобережжя області російська армія обстрілює керованими авіабомбами (відео)

Російська армія продовжує обстріли Херсона та інших населених пунктів звільненого правобережжя області. Під російськими обстрілами вкотре опинилися селище Антонівка та мікрорайон Острів. Про постійні обстріли правобережної території області пише Суспільне. 

Інтенсивність російських обстрілів зменшилася, але російські військові використовують авіацію та керовані авіабомби. Їх скидають на населені пункти вздовж лінії розмежування.

“Обстрілюють електропідстанції, лінії електропередач, котельні. Руйнують різні інфраструктурні об’єкти. На вихідних російські війська обстріляли в Бериславському районі лінію електропередач і внаслідок цього було відключення електромережі”,  розповів голова пресофісу ОВА Олександр Толоконніков.

Обстріли правобережжя Херсонської області – це постійний засіб терору мирного населення.

“Продовжується робота по зачищенню лівого берега області, 30 кілометрової смуги, щоб відтіснити російську армію якомога далі. Щоб російські війська не мали змоги розташовувати свої позиції ближче до берега. Але росіяни використовують тактику переховування за мирним населенням. В тому числі обстрілюючи і мирне населення, як це було минулої доби з Олешками. Коли виїжджали за населений пункт, обстрілювали з міномета, а потім поверталися і розповідали, що це зробили Сили оборони України”, повідомила керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк.

На Херсонському напрямку армія РФ активних дій не веде, російські військові удосконалюють оборонні рубежі та позиції.