Російські окупанти обстріляли з різного виду озброєння та авіації цивільну інфраструктуру Херсонської області

Російські окупанти обстріляли з різного виду озброєння та авіації цивільну інфраструктуру Херсонської області. Про це повідомляє поліція Херсонської області на своїй сторінці в Facebook.
Російська армія продовжує обстрілювати громади Бериславського та Херсонського районів, намагаючись знищити об’єкти критичної та цивільної інфраструктури.
“По населеним пунктам районів Росія стріляла з РСЗВ, мінометів, артилерії, БПЛА та авіації. У населених пунктах пошкоджені будинки, господарські споруди, гаражі і транспортні засоби”, – йдеться в повідомленні поліції.
Російські військові здійснили авіаційний обстріл міста Берислав.
“Внаслідок ударів керованими авіаційними бомбами значно пошкоджена територія заводу, адміністративні будівлі, міський стадіон, у будинках місцевих жителів вибиті вікна та двері. У с. Кізомис через обстріл з російської авіації пошкоджено щонайменше десять будинків місцевих жителів. У Херсоні російська армія здійснила масований обстріл мікрорайону Корабел, дачних будинків прибережної зони, смт Антонівка та Зеленівка, с. Придніпровське та Інженерне”, – йдеться в поліції.
Під час проведення стабілізаційних заходів у с. П’ятихатки на території кількох домоволодінь поліцейські виявили захоронення трьох місцевих жителів.
“Всі вони загинули восени минулого року внаслідок обстрілів населеного пункту військами РФ. Односельці поховали загиблих у них на подвір’ях”, – йдеться в повідомленні.
В поліцію продовжують надходити заяви про факти мародерства російськими військовими в період російської окупації населених пунктів.
“Влітку минулого року в смт Високопілля російські окупанти викрали з гаражів місцевих жителів два мотоцикли. А в містах Берислав та Херсон військові РФ забрали в місцевих жителів дві мисливські рушниці з набоями”, – повідомляють в поліції.
За всіма фактами слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.