Херсонців безкоштовно годують гарячими обідами

120 херсонців отримали гарячі обіди, які спеціально для нужденних приготували представники релігійної громади та одного з місцевих ресторанів. Зокрема, містян пригощали свіжим хлібом та йогуртами, які були надані ще одним із ресторанів, повідомляють у міській раді Херсона.

З 25 лютого на базі Корабельної районної ради, діє Центр Гуманітарної Допомоги.

Фахівці виконкому Корабельної ради, спільно з волонтерами, громадськими та благодійними організаціями, соціально відповідальним бізнесом, щоденно допомагають у забезпеченні потреб найвразливіших категорій населення.

На сьогодні, окрім багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей – сиріт, осіб з інвалідністю та людей золотого віку, які потребують допомоги, щоденно збільшується кількість біженців (на сьогодні їх більше 800 осіб).

Представники міської ради звертаються до всіх представників громади, які мають можливість допомогти, аби вони звертались до Центру.

Центру Гуманітарної Допомоги потрібні:
1) ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ (крупи, консерви, олія, молочна продукція, овочі тощо);
2) ОДЯГ (дитяча, жіноча, чоловіча) – для біженців;
3) ПОСТІЛЬ (білизна, ковдри, подушки, матраци) – для забезпечення біженців;
4) ЗАСОБИ ГІГІЄНИ.

“Якщо ви можете надавати свіжий хліб, іншу випічку, готувати гарячі обіди тощо – телефонуйте, приходьте до Центру Гуманітарної Допомоги – і разом ми спрямуємо цю допомогу адресно дійсно для тих, хто її більше всього потребує!”, – зазначають у Центрі.

З 8.00 до 14.00
✅(0552) 22 32 73
Цілодобово:
✅ (050) 533 72 91.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *