Херсонець переїхав у Львів і винайшов кавотяг

Дмитро – з Херсона, він варить каву на піску. Світлини з його кавотягом, який можна побачити у Скнилівському парку Львова, став відомими у соцмережах.

Про популярність, говорить Дмитро, не думав, змінив кілька робіт і шукав спосіб прогодувати сім’ю, пише Суспільне.

“Львів – таке місто перенасичене переселенцями, які хочуть знайти якусь роботу, а тут для місцевих не дуже є робота. А в мене є сім´я, яку треба годувати. Треба було щось робити”, – розповідає херсонець.

Кавотяг збирав у Львові, на основі велосипеда і тумбочки-пічки, шукаючи запчастини на блошиних ринках, інструменти лишились вдома – в селищі Кохани. До повномасштабного вторгнення Росії займався туризмом, і тоді з´явилася ідея зробити кавотяг.

“На хуторах Таврії побудував парк, скалодром. Казки Олешшя – так само моїх рук справа. Там дружина варила каву на піску, бо там не було електроенергії і треба було кидати дрова. Тому й виникла ідея кави на піску”, – розказує чоловік.

Дмитро говорить – незалежно від того, як розвивається справа, хоче повернутися додому.

“Я збираюся їхати в Херсон, я не збираюся жити у Львові. Я збираюся жити там, де я живу, де мій дім. Там, де все моє. Я виріс на березі річки. Львів красиве місто, звичайно. Я можу пережити відсутність кавунів, помідор, але відсутність річки пережити не можу”, – каже херсонець.

Кава на піску – традиція з тисячолітньою історією, сьогодні Дмитро розповідає людям про каву, перетворюючи продаж напою в імпровізовану екскурсію. І впевнений, що повернеться додому варити каву у звільненому Херсоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *