Херсонець розвозить гуманітарну допомогу по домівках місцевих мешканців велосипедом (відео)

Херсонець Сергій Жигін велосипедом розвозить гуманітарну допомогу пенсіонерам та маломобільним людям. Хлопець волонтерить ще з часів російської окупації. Вирішив організувати власну справу з доставлення пакунків і назвав її “Доставка щастя велосипедом”. Про це волонтер розповів Суспільному.

Під час російської окупації Херсона Сергій возив гуманітарну допомогу від Червоного Хреста. Після деокупації правобережної частини Херсонщини більшість волонтерів їздять по селах, в Херсоні залишилося мало тих, хто може допомогти маломобільним людям.

“Що робити тим, хто не може прийти в центри роздачі допомоги? Веловолонтерів мало, але вони як і я на свій страх і ризик їздять до тих, хто цього потребує”,  говорить Сергій.

Окрім волонтерської роботи, Сергій вирішив зайнятися власною справою. Херсонці, які виїхали до інших міст, замовляють у нього доставки для рідних та близьких, які перебувають у Херсоні. Сергій привозить посилки, корм для тварин, продукти.

“Частіше звертаються родичі і близькі тих, хто тут залишився”, – говорить Сергій.

Свої послуги чоловік назвав “Доставкою щастя”. Коли люди отримають щось від своїх рідних, вони стають щасливішими і в них покращується настрій.

“В березні я відвозив звичайний календарик. Мене запитали, чи не можу я там написати “коханій мамі від Олени”? Я написав і ще намалював сердечко. Я вважаю, що це потрібно”, – говорить Сергій.

Працювати під постійними обстрілами російської армії страшно, говорить хлопець.

“У Херсоні я намагаюся нести якийсь позитив, добро. Після того, що ми вже пережили тут, мене мотивує те, що я роблю. Мене мотивує те, що я можу донести якесь добро людям, привезти гуманітарну допомогу, зробити доставку. Це допомагає забути про страх, бо я знаю, що роблю потрібні речі для людей”,  розповів волонтер.