Херсонська Нацгвардія закликає добровільно здати зброю та боєприпаси

Адміністрація військової частини А7053 звертається до мешканців Херсона з проханням здати або повідомити про місцезнаходження зброї чи боєприпасів. Про це повідомляє Херсонська міська рада в Telegram.

“З кінця лютого до березня проводилися заходи щодо комплектування Херсонської бригади територіальної оборони з метою зупинення збройних формувань російської федерації. Величезна кількість громадян отримала зброю та стала на захист нашої держави, рідних, своїх домівок.  Першого березня сили противника, що переважали, прорвали нашу оборону та захопили більшу частину області. Багато наших земляків опинилися в окупації, з ними було втрачено зв’язок”, повідомляє Нацгвардія.

З метою недопущення порушення Законів України громадянам, у яких зброя досі знаходиться на руках, необхідно з’явитися до Херсонського РТЦК та СП (колишній міський військовий комісаріат) та повідомити про місце перебування зброї, боєприпасів тощо.

“Добровільна передача зброї не передбачає кримінальної відповідальності та забезпечує захист прав та свобод громадян, а також безпеку мешканців деокупованих територій. Також просимо не транспортувати озброєння самостійно в пішому порядку з метою недопущення конфліктних ситуацій з представниками правоохоронних органів, ЗСУ та інших формувань”, – наголошують в Нацгвардії.