Херсонське подружжя зібрало гроші тепловізори для рятувальників (відео)

Херсонська поетеса Альона Мовчан разом з чоловіком рятувальником Віктором Ревенком провели десять заходів у дев’яти містах України та зібрали гроші на чотири тепловізори для рятувальників. Як відбувся захід у Херсоні, дізнавалось Суспільне.

“Герої без зброї” – так поетеса Альона Мовчан називає херсонських рятувальників. Разом зі своїм чоловіком-рятувальником Віктором Ревенком вони започаткували цю творчу акцію.

“Потрібно було, в першу чергу купити автоцистерну, але на неї потрібно було дуже довго збирати гроші. І ми вирішили назбирати на три тепловізори, для кожної пожежної частини міста. Зробили десять заходів у дев’яти містах плюс один захід був онлайн спільно з Німеччиною. І ми змогли зібрати на два тепловізори, ще два придбали благодійники”, – каже Альона Мовчан.

Російські військові під час окупації викрали з пожежних частин Херсона  техніку та обладнання. Завдяки акції пожежні частини міста укомплектовані тепловізорами.

“Вони вже були випробувані, і не тільки моєю частиною – там хлопці другої пожежно-рятувальної частини теж випробували якість цих приладів. Вони допомагають нам у пошуках осередків пожеж, яких ми не бачимо неозброєним оком. Дуже корисна річ, тим більше в наш час, коли оперативність виявлення осередків пожеж дуже важлива”, – говорить Віктор Ревенко.

Акції відбулися в Миколаєві, Одесі, Кривому Розі, Києві, Кропивницькому, Черкасах, Кременчуці, Білій Церкві, Житомирі та Вінниці.